Tento web sponzoruje reklamní agentura RobertNemec.com, která poskytuje tyto služby:

Internetový marketing

Reklama na internetu

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

PPC reklama

Webová analytika

Webdesign

Školení Google Analytics

Reklama na Facebooku

SEO copywriting


Novinky


Tři nové funkce webu SEO-SEM.cz: burza odkazů, nabídka volných míst a blog


BRNO 18. října 2004

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com dnes spustila tři nové funkce na specializovaném webu SEO-SEM.cz: burzu zpětných odkazů, inzerci volných míst a blog o SEO a SEM.

Burza zpětných odkazů (http://www.seo-sem.cz/vymena-odkazu/) nabízí komukoli zdarma zveřejňovat nabídky k výměně odkazů. Na tzv. zpětných odkazech totiž do značné míry závisí pořadí při vyhledávání ve fulltextových vyhledávačích (Google, Yahoo!, Jyxo, část Seznamu atd.). "Chtěli jsme ušetřit práci sobě i jiným SEO konzultantům," vysvětluje motivaci ředitel Robert Němec, jehož agentura se optimalizaci pro vyhledávače věnuje. "Na jednom místě tak budeme mít my i ostatní SEO konzultanti kontakty na potenciální partnery, které bychom jinak obtížně hledali."

Druhou funkcí je nabídka volných pracovních pozic na adrese http://www.seo-sem.cz/volna-mista/. "I zde jsme vyšli vstříc interní a externí poptávce," vysvětluje Němec. "Naše agentura RobertNemec.com hledá nové pracovníky z oblasti SEO. A kde jinde inzerovat, než na vlastním webu, který se SEO věnuje?" Dále se na agenturu obrátila firma, která sama možnost inzerce na webu SEO-SEM.cz poptávala. Cena za inzerci jedné pracovní pozice je 495 Kč za jedno pracovní místo a měsíc. Je to podstatně méně než na jiných personálních serverech.

Poslední novinkou je firemní blog (http://www.seo-sem.cz/blog/). "Ve světě optimalizace pro vyhledávače a search engine marketingu se toho denně děje mnoho zajímavého. Abychom na to upozornili i ostatní, rozhodli jsme se vydávat tento blog," říká Němec. Blog navíc bude upozorňovat na chyby a nabízet zkušenosti z oblasti SEO a SEM. Jak Němec dodává, obsah bude spíše neformální.

(c) 2004 Robert Němec - internetová reklamní agentura   reklama: Fromuláře a tiskopisy