Tento web sponzoruje reklamní agentura RobertNemec.com, která poskytuje tyto služby:

Internetový marketing

Reklama na internetu

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

PPC reklama

Webová analytika

Webdesign

Školení Google Analytics

Reklama na Facebooku

SEO copywriting


Jak bude SEO soutěž probíhat

Všichni zájemci se nejprve přihlásí do soutěže. Přihlásit se je možné v následujících termínech:

  • pro kategorii Quicker do 17. srpna 2004
  • pro kategorie Player, Blogger a Copywriter do 5. září 2004
  • pro kategorii Stayer do 12. září 2004
  • pro kategorii Analyzer se nepřihlašuje.

Následně budou všichni účastníci optimalizovat pro vyhledávač Google (defaultní nastavení na http://www.google.com z českých IP adres s celosvětovým vyhledáváním) na klíčové slovo běžešelemovací řůčovičky.


Podmínkou je, že na soutěžních stránkách bude po celou dobu soutěžení zdrojový kód s logem soutěže a odkazy na pořadatele a sponzora.


V případě, že bude na některých soutěžních stránkách chybět zdrojový kód s logem soutěže a odkazy na pořadatele a sponzora, má pořadatel právo vyřadit takovéhoto účastníka ze soutěže bez náhrady. Informace prosím zasílejte na krutis @ robertnemec.com.


Vítězem dané kategorie se vždy stává ten soutěžící, který bude na prvním místě v přirozených defaultních výsledcích vyhledávače Google daný den v 10.00 středoevropského letního času na českých IP adresách.

Výjimkou je kategorie Copywriter. Kategorii Copywriter vyhrává ten soutěžící, který bude mezi prvními třiceti výsledky při zadání soutěžního klíčového slova "běžešelemovací řůčovičky" (bez uvozovek) na Googlu v defaultním nastavení 4. října 2004 a kterého vybere porota. Druhou vyjímkou je nová kategorie Analyzer. Vítěze vybere porota ze zaslaných analýz klíčových slov.

Soutěž probíhá od 9. srpna 2004 do 8. listopadu 2004.

(c) 2004 Robert Němec - internetová reklamní agentura   reklama: Fromuláře a tiskopisy